výuka L1 a L2

Level 1 (L1)

Kurz úrovně LEVEL 1 je určen pro děti v první třídě, případně předškoláky (6 let). Lektoři vychází z faktu, že děti ještě neumí číst a všechny pracovní materiály jsou tomu uzpůsobeny.

Level 2 (L2)

Úroveň LEVEL 2 je určena dětem ve 2. třídě , případně pro děti v první třídě, se základní znalostí angličtiny.

Učební materiály

Nutty's English – časopis v hodnotě 300,-Kč (nutno dokoupit ke kurzu)

Metodika výuky L1 - L2

Výuka je založena na hře. Většinu času děti věnují činnostem, které jsou jim blízké a baví je - malují, zpívají, pohybují se, komunikují spolu, sledují pohádky či hrají divadlo.

Osvojování cizího jazyka probíhá stejným způsobem, jako u mateřštiny. Děti nejprve vnímají a poslouchají, spojují si jednotlivé výrazy s reálnými obrazy a postupně je začínají samy aktivně používat. V předškolním věku mají děti mimořádnou schopnost zachycovat zvukové podněty a zapamatovat si velké množství informací, pokud jsou podány "dětskou formou". Skutečnost, že lektor používá při výuce téměř výhradně cizí jazyk, děti přijímají velmi přirozeně.