výuka L3 a L4

Level 3 (L3)

Kurz pro děti z 2-4 třídy základní školy, které již absolvovaly 1-2 roky v kurzech angličtiny. Pestrý program kurzu je doplněn o první seznámení se čtením a psaním v angličtině.

Level 4 (L4)

Kurz určený primárně pro čtvrťáky a talentované děti ze 3.třídy, případně pomalejší děti pátých tříd základní školy.

Metodika výuky L3 - L4

Výuka mladších školních dětí vychází z principu osvojování mateřského jazyka, probíhá tedy prostřednictvím zkušenosti a smyslového vnímání. Metodika navíc využívá skutečnost, že tyto děti již umí psát a ze školy umějí pracovat s informacemi.

Hry, říkadla, pohádky a písničky, které tvoří základní náplň kurzu na úrovni LEVEL 2, jsou doplněny systematičtější prací s jazykem, např. budováním slovní zásoby v určité oblasti, či samostatným vymýšlením příběhů. Děti v tomto věku dělají v angličtině velké pokroky, a přesto si v hodinách užijí spoustu zábavy a legrace. Pro tuto věkovou skupinu je velmi důležité získání důvěry ve vlastní schopnost komunikovat v cizím jazyce.